Farkë, Albania
€ 3,100.00/muaj
3 Baths
3 Baths
N/A
Properties
1 month ago
46

3 kate total
Kati zero grazh +bodrum 180m2
Kati 1 eshte sallon i madh plus guzhine plus 1 tualet 90m2, verande 32m2
Kati 2 ka 3 dhoma gjumi 2 tualete, ballkon te madh, ambjent zyre 100m2 total

Kati dyte ka tre dhoma gjumi te pajisura me kondicioner inverter (po ashtu dhe kati i pare ku ndodhet salloni) secila dhome me smart televizor dhe wifi ne dhome, nga te gjitha dritaret si dhe ballkoni ka pamje nga liqeni i farkes. Vila ndodhet me orientim lindje qe ofron drite dhe ngrohtesi gjate gjithe dites.

Vila ka sistem panel diellor qe mundeson kursimin e energjise. Gjithashtu ka furnizim me uje 24ore. Kopshe me gjelberim si dhe peme frutore e dekorative. Distanca tek pedonalja/shetitorja e re e liqenit eshte rreth 150 metra me kembe. Nje nga zonat me te qeta larg zhurmes urbane.

Features List

Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Type: Villa
Livingrooms: 1
Rooms: 3
Area: N/A
Kitchens: 1
Year Built: N/A

Amenities

  • N/A

Property Location

Farkë, Albania

Contact Agent

tilosofihome
tilosofihome@gmail.com
Contact Agent

Similar Listings

Tilosofi Home
7
Buy

Vallromanes Villa

Vallromanes, Barcelona
€ 749,000.00
4 Baths
5 Baths
13500 m2
Tilosofi Home
18
FeaturedBuy

Tilosofihome

8 dhjetori, Durrës, Albania
€ 165.00
2 Baths
1 Baths
65 m2
Tilosofi Home
17
Buy

Santa Eulàlia de Ronçana Villa

Santa Eulalia de Ronsana, Barcelona
€ 445,000.00
4 Baths
3 Baths
850 m2
en_USEN
Start Chat
Welcome to Tilosofi Home 👋
How can we help you today?