Shkëmbi Kavajës, Golem, Albania
€ 62,000.00
1 Baths
1 Baths
62 m2
Properties
1 month ago
14

Apartament 1 dhome dhe 1 kuzhine
Kuzhina e vendosur
Sa kalon Shkembin e Kavajes ne Golem
61 m2
62000€ (pak i negocueshem)
Kati i 5, pallat i ri me ashensor
Ka gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Features List

Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Type: Apartment
Livingrooms: 1
Rooms: 1
Area: 62
Kitchens: 1
Year Built: N/A

Amenities

  • Modern Furniture
  • Balcony
  • Water
  • Heating

Property Location

Shkëmbi Kavajës, Golem, Albania

Contact Agent

tilosofihome
tilosofihome@gmail.com
Contact Agent

Similar Listings

Tilosofi Home
21
Rent

Vile me Qera Farke

Farkë, Albania
€ 3,100.00/muaj
3 Baths
3 Baths
Tilosofi Home
7
Buy

Vallromanes Villa

Vallromanes, Barcelona
€ 749,000.00
4 Baths
5 Baths
13500 m2
Tilosofi Home
18
FeaturedBuy

Tilosofihome

8 dhjetori, Durrës, Albania
€ 165.00
2 Baths
1 Baths
65 m2
en_USEN
Start Chat
Welcome to Tilosofi Home 👋
How can we help you today?